Доставка по Україні

Доставка замовлень по Україні.

Доставка товару здійснюється службою Нова Пошта (http://novaposhta.ua) на склад вказаний Вами при оформленні замовлення. Після відправки товару на Ваш телефон та електронну пошту будуть вислані номер декларації і дата прибуття товару (зазвичай 1-2 дні з моменту відправки). Після цього Ви зможете забрати товар у зазначеному Вами філії Нової Пошти (безкоштовне зберігання до 5 днів). Для отримання посилки необхідно пред’явити паспорт або водійські права і номер вантажної декларації.

Вартість доставки:

Вартість доставки залежить від розцінок компанії-перевізника і становить в сердньому близько 55 грн.

Також можлива кур’єрська доставка безпосередньо на адресу, в цьому випадку необхідно вказати про це в примітках до замовлення.

Способи оплати:

Готівковий розрахунок.
– При отриманні на складі Нової Пошти.
Безготівковій розрахунок.
– Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється за рахунком-фактурою, який надається менеджером після оформлення замовлення і перевірки його наявності. Для юридичних осіб ми надаємо пакет всіх необхідних документів.
– Для фізичних осіб передбачена можливість оплати online при оформленні замовлення, за допомогою платіжної карти, а так же переказом коштів на розрахунковий рахунок.

Зверніть увагу!
У призначенні платежу необхідно вказати № замовлення і П.І.Б. клієнта, інакше надійшли кошти не будуть закріплені за замовленням і повернуті одержувачу.
Обов’язково!
Перед оплатою дочекайтеся підтвердження наявності товару на складі.
Після підтвердження оплати товару, замовлення формується і відправляється на наступний день.
Перевізнику Ви оплачуєте лише вартість доставки товару.

Повернення або обмін.

Відповідно до Закону України “Про захист прав споживачів” покупці нашого магазину мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом перших 14 днів після покупки.
Будь ласка, зверніть увагу, згідно з Розділом II, статті №9 Закону України “Про захист прав споживачів” – обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, в оригінальній упаковці, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей. Ремінці та інші аксесуари не повинні мати сторонніх запахів. Повернення коштів через 30 днів після доставки – неможливий.

Також має бути збережено:
– повний комплект товару;
– цілісність і всі компоненти упаковки: ярлики (наклейки), пломби, заводське маркування, коробка повинна бути не розірвана і не мати подряпин;
– товар і аксесуари до нього (ремінці і т.д), не повинні мати слідів використання;
– чек і гарантійний талон.
Тобто ви маєте право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив вас за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути вами використаний за призначенням. Обмін товару належної якості здійснюється, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. У разі, якщо аналогічний товар відсутній у продажу на день звернення споживача до продавця, споживач має право відмовитися від виконання договору купівлі-продажу і зажадати повернення сплаченої за вказаний товар грошової суми, вимога підлягає задоволенню протягом трьох днів з дня повернення зазначеного товару.

Загальна інформація про гарантійне зобов’язання.

На всі товари, куплені в нашому магазині, поширюється дія Закону України “Про захист прав споживачів”, який набув чинності 13 січня 2006 року.

Характеристики, заявлені в описі можуть відрізнятися від заявлених на сайті, точну інформацію можна дізнатися у нашого менеджера. Виробник може змінити параметри без попереднього повідомлення, тому на момент придбання конкретного товару вони можуть відрізнятися від вказаних їм раніше.

Перед покупкою товару, просимо Вас вимагати перевірки у Вашій присутності, в першу чергу на відсутність механічних пошкоджень, характеристик, комплектації (коробка, наклейки, ремені і т.д і працездатність як цікавлять Вас в товарі функцій, так і товару в цілому.

Терміни пред’явлення претензій за якістю товару.

У відношенні товару неналежної якості покупець має право пред’являти претензії щодо якості товару протягом усього гарантійного терміну, або терміну придатності, а якщо такий строк не встановлений, то в розумний строк, що не перевищує одного року.

Клієнт на свій розсуд може вимагати заміни товару або усунення його недоліків, або повернення сплаченої за товар грошової суми. У разі пред’явлення вимоги про повернення грошової суми, вартість товару підлягає поверненню протягом десяти днів з моменту отримання письмової заяви клієнта.

Міжнародна доставка

Міжнародна доставка
Способи доставки:
Доставка по всьому світу авіапоштою. після реєстрації посілкі, покупцю буде надано номер для відстеження.
Час доставки залежить від місцевих поштових служб і зазвичай становить 10-15 днів
Вартість доставки розраховується індивідуально. Наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення деталей.

Способи оплати:

  • Банківський переказ (SWIFT / IBAN)
  • Оплата банківською карткою (Visa / Mastercard)
    Ви отримаєте платіжні реквізити після того, як наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення деталей та умов виробництва.