Delivery across Ukraine

Domestic shipping (in Ukraine):

The goods are delivered by NovaPoshta (http://novaposhta.ua) to the warehouse that you specify. Dispatch is carried out three times a week. After sending goods we will send notification with shipping code and date of arrival (usually 1-2 days from the date of dispatch) via SMS and e-mail. To receive the parcel, you must present a passport or driver’s license and the number of the cargo declaration.

Shipping cost:

The cost of delivery depends on the prices of the carrier and is about 55 UAH.

It is also possible to send courier directly to the address, in which case it is necessary to indicate this in the notes to the order.

Payment methods:

Готівковий розрахунок.
– При отриманні на складі Нової Пошти.
Безготівковій розрахунок.
– Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється за рахунком-фактурою, який надається менеджером після оформлення замовлення і перевірки його наявності. Для юридичних осіб ми надаємо пакет всіх необхідних документів.
– Для фізичних осіб передбачена можливість оплати online при оформленні замовлення, за допомогою платіжної карти, а так же переказом коштів на розрахунковий рахунок.

Зверніть увагу!
У призначенні платежу необхідно вказати № замовлення і П.І.Б. клієнта, інакше надійшли кошти не будуть закріплені за замовленням і повернуті одержувачу.
Обов’язково!
Перед оплатою дочекайтеся підтвердження наявності товару на складі.
Після підтвердження оплати товару, замовлення формується і відправляється на наступний день.
Перевізнику Ви оплачуєте лише вартість доставки товару.

Повернення або обмін.

Відповідно до Закону України “Про захист прав споживачів” покупці нашого магазину мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом перших 14 днів після покупки.
Будь ласка, зверніть увагу, згідно з Розділом II, статті №9 Закону України “Про захист прав споживачів” – обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей. Ремінці та інші аксесуари не повинні мати сторонніх запахів.

Також має бути збережено:
– повний комплект товару;
– цілісність і всі компоненти упаковки: ярлики (наклейки), пломби, заводське маркування, коробка повинна бути не розірвана і не мати подряпин;
– товар і аксесуари до нього (ремінці і т.д), не повинні мати слідів використання;
– чек і гарантійний талон.
Тобто ви маєте право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив вас за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути вами використаний за призначенням. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. У разі, якщо аналогічний товар відсутній у продажу на день звернення споживача до продавця, споживач має право відмовитися від виконання договору купівлі-продажу і зажадати повернення сплаченої за вказаний товар грошової суми, вимога підлягає задоволенню протягом трьох днів з дня повернення зазначеного товару.

Загальна інформація про гарантійне зобов’язання.

На всі товари, куплені в нашому магазині, поширюється дія Закону України “Про захист прав споживачів”, який набув чинності 13 січня 2006 року.

Характеристики, заявлені в описі можуть відрізнятися від заявлених на сайті, точну інформацію можна дізнатися у нашого менеджера. Виробник може змінити параметри без попереднього повідомлення, тому на момент придбання конкретного товару вони можуть відрізнятися від вказаних їм раніше.

Перед покупкою товару, просимо Вас вимагати перевірки у Вашій присутності, в першу чергу на відсутність механічних пошкоджень, характеристик, комплектації (коробка, наклейки, ремені і т.д і працездатність як цікавлять Вас в товарі функцій, так і товару в цілому.

Терміни пред’явлення претензій за якістю товару.

У відношенні товару неналежної якості покупець має право пред’являти претензії щодо якості товару протягом усього гарантійного терміну, або терміну придатності, а якщо такий строк не встановлений, то в розумний строк, що не перевищує одного року.

Клієнт на свій розсуд може вимагати заміни товару або усунення його недоліків, або повернення сплаченої за товар грошової суми. У разі пред’явлення вимоги про повернення грошової суми, вартість товару підлягає поверненню протягом десяти днів з моменту отримання письмової заяви клієнта.

International delivery

International delivery
Shipping methods:
Worldwide shipping by airmail. Registered parcels, tracking number will be provided.
Delivery time depends on local postal services and is usually 10-15 days
Delivery cost is calculated individually. Our manager will contact you to clarify the details.

Payment methods:

  • Bank transfer (SWIFT/IBAN)
  • Payment by bank card (Visa/Mastercard)
    You will receive payment details after our manager contacts you to clarify the details and terms of the production.