Виготовлення приладів на замовлення

Глушники на замовлення

Виготовляємо на замовлення ПЗРЗП (Прилади зниження рівня звуку пострілу) під будь-який калібр і ствол. Матеріал виготовлення: Сталь 45, Д16Т.

Прилади зниження звуку (Глушники, Модератори звуку) можуть бути виготовлені в наступних варіантах:
1) Глушник Integr.L (прилади з інтеграцією, заходом, на ствол до 140мм.) Вартість – 8000грн.
2) Глушник Integr.XL (прилади з інтеграцією на ствол від 150мм до 300мм.) Вартість – 9000 грн.

Корпус приладу може бути виготовлений з Д16Т або Титану і проходить процес хім.анодірованія і пофарбований термостійкою запікаємою фарбою (якщо виконаний з Д16Т), або проходить полірування і піскоструминну обробку (якщо виконаний з Титана). Прилади з інтеграцією до 150мм виготовляються в одному корпусі, з інтеграцією понад 150мм виготовляються в двухкорпусном варіанті.

Глушник Integr.XL призначений для максимального зниження рівня звуку пострілу з вогнепальної зброї в калібрах від 308 Win до 338 Lapua Magnum, при цьому прилад практично повністю прибирає спалах при пострілі (навіть з першого пострілу).

Глушник Integr.XL має велику, першу камеру розширення (до 30см), що заходить на стволі карабіна. При пострілі гази виходять з ствола, спочатку заповнюють цю камеру і, тільки після цього, рухаються далі всередині приладу. Глушник Integr.XL може мати від 9-ти до 15-ти внутрішніх камер, при цьому зброя може подовжиться від 15см до 24см. Вага приладу (залежно від його параметрів) коливається від 700г до 900г. Корпус приладу повністю виконаний з Д16Т, що дозволяє максимально полегшити прилад, крім того, Д16Т за своїми характеристиками тепловіддачі значно відрізняється від таких матеріалів як сталь і титан. Це дозволяє корпусу приладу охолоджуватися прібоізітельно на 30% швидше, ніж приладів виконаним з іншого матеріалу. Всі основні, що несуть максимальне навантаження при пострілі елементи, виконані з нержавіючої сталі, що дозволяє збільшити робочий ресурс глушника до 2000 пострілів навіть при роботі з такими калібрами як 338 Lapua Magnum. В окремих випадках при використанні глушників на напівавтоматичних карабіни може знадобитися регулювання газоотводнохо механізму! Це пов’язано зі збільшеним, зворотним, кількістю “газів” (так званим “Овергаз”).
Для замовлення приладу Вам необхідно надати нам обміри Вашого ствола, марку зброї, вказати в якому варіанті потрібен прилад, вказати калібр зброї. Для цього треба заповнити БЛАНК ЗАМОВЛЕННЯ нижче чи відправити його нам на пошту (asturawsmd@gmail.com), в якому вказані всі необхідні дані для замовлення приладу, або зателефонувати за нашими телефонами та проконсультуватись з фахівцем. Ми завжди готові відповісти на будь-яке Ваше питання.

Всі наші глушники (прилади зниження звуку пострілу) перевірені і “випробувані” в реальних умовах, надійно захищають слух стрілка, прибирають спалах після першого пострілу і не дозволяють визначити місце розташування стрілка.

Дульне Гальмо Компенсатор на замовлення

Компанія Asturawsmd (AWS muzzle devices) виготовляє ДГК Roedale і ДГК Sako. На сьогодні це одні з найбільш ефективних існуючих ДТК в світі. Так само дані ДГК знижують і рівномірно розподіляють, спалах при пострілі.

Матеріал виготовлення: Сталь, Титан.
ДГК проходять наступну обробку: полірування, анодування (Сталь), піскоструй (Титан).
Можливі конфігурації ДГК: 2-х камерний, 3-х камерний, 4-х камерний.
Габарити виробу з різьбленням (найбільшого) 4-х камерного: 77х36х25 (мм), виріб з цангою буде на 20мм довші (через не 2-х гвинтів фіксації, а 4-х). Довжина різьблення на ДГК нарізається під довжину різьблення на стволі. Можливо виробництво ДГК без різьблення (цангові кріплення).

Ціна на ДТК – будь-який крок різьблення, 2 – 4 гвинта, 2 – 4 камери – Метал – 1600грн, Титан – 2400грн.На нашому сайті онлайн ви зможете придбати або замовити ДТК на будь-який калібр і стовбур, з будь-яким кроком різьблення.

Бланк замовлення