Интегровані глушники ASTUR L и ASTUR XL

- Статті

Компанія ASTURвипускає інтегровані глушники (саундмодератори, silencer, suppressor) ASTURсерії Lі XL. Дані глушники випускаються під замовлення за індивідуальними розмірами замовника.

Глушники ASTURсерії Lмають інтеграцію на ствол карабіна до 150 мм.
Глушники ASTURсерії XLмають інтеграцію на ствол карабіна до 300 мм.

У чому переваги використання інтегрованих приладів:

1. Великий внутрішній об’єм.
2. Можливість зміни кількості внутрішніх камер за бажанням замовника.
3. Мінімальна збільшення габаритів зброї.
4. Можливість домогтися максимальних показників зниження звуку пострілу.

При своїх зовні великих габаритах (від 400 мм. До 600 мм.) І вазі від 600 м до 1000 м інтегровані саундмодератори ASTUR надають мінімальний вплив на зміну СТП (середньої точки попадання) і практично не впливають на кучність гвинтівки. При цьому практично повністю прибирають спалах при пострілі і значно знижують віддачу.

Залежно від умов стрільби, ми маємо на увазі: ТІР, стрільбище, поле, ліс, гори – стрілець буде по різному оцінювати рівень зниження звуку пострілу. Це не означає що прилад по різному “прибирає” звук пострілу, просто рівень зниження звуку, вимірюваний в Децибел (дБ або dB) це сама по собі відносна величина і залежить від багатьох факторів, таких як висота над рівнем поря, щільність і вологість повітря, наявність перешкод, що відбивають звук. З цього, говорячи про ефективність роботи глушників зазвичай вказують величини від ..дБ до … дБ. У випадку з глушниками ASTUR серії L і XL ці величини: від 26 дБ до 34 дБ.

Саундмодератори (прилади зниження звуку пострілу) ASTURL і XLвиготовляються для карабінів які мають різьбу на стволіі. Можливо виготовлення глушника для практично будь-якого калібру: .308 Win .300 Win Mag .30-06 Springfield .338 Lapua Magnum .50 BMG

Крім чудових технічних характеристик, “інтегровані” глушники ASTURроблять карабін “єдиним цілим” з глушником, позитивно впливають на баланс зброї і покращують його зовнішній вигляд.

Фахівці компанії ASTURготові відповісти на будь-яке питання про технічні характеристики і обслуговуванні “інтегрованих” глушників ASTUR.
На всю продукцію поширюється гарантія: один рік або 2000 пострілів.

ASTUR L

ASTUR XL

Залишити відповідь