ІНСТРУКЦІЯ З УСТАНОВКИ ГЛУШНИКА ASTUR

- Важливо знати, Статті

ВСТАНОВЛЕННЯ ГЛУШНИКА НА ЗБРОЮ.
Перед установкою глушника обов’язково переконайтеся що зброя повністю розряджена. Зробіть це особисто самі, не покладайтеся ні на кого іншого. Від’єднайте магазин, відкрийте затвор і перевірте
відсутність патрона в патроннику. При установці глушника бажано залишити затвор відкритим, для повної впевненості в неможливості неконтрольованого пострілу.
Також перед установкою глушника відкрутіть з ствола зброї захисну гайку або дульний пристрій (дульне гальмо-компенсатор або полум’ягасник) несумісне з глушником, якщо такі є. З ствольної різьби повинні бути видалені будь які шайби, ущільнювальні кільця, тощо. Переконайтеся що різьба очищена від нагару
або будь-яких залишків фіксатора різьби.
Очистіть і знежирте різьблення на дульной частини зброї за допомогою розчинника (наприклад, медичний спирт). Знежирте різьблення всередині задньої торцевої частині глушника. Залишки розчинника встигнуть випаруватися до того, як ви приєднайте глушник до зброї.
Перед установкою глушника на ствол, переконайтеся що глушник по різьбі і калібру відповідає різьбі і калібру вашого зброї!
Накрутите глушник на ствол стежачи за тим, щоб запобігти пошкодження різьблення. Накручувати глушник можна тільки вручну, з достатнім зусиллям для міцної фіксації глушника на стволі.
Візуально перевірте вирівнювання глушника по стволу. після цього вийміть затвор і перевірте співвісність глушника і каналу ствола подивившись через задню частину ствола, при цьому не повинно бути видимих ​​перекосів або затемнень, впевнитесь що ні чого не блокує траєкторію польоту кулі через глушник.
УВАГА!!! Не використовуйте ні які стопорні або ущільнювальні шайби при установці глушника. Використання таких шайб може викликати несоосність глушника і каналу ствола, що може викликати прі стрільбі пошкодження глушника.
Під час стрільбі глушник з різьбовим кріпленням може відкручуватися від дула зброї, що може викликати несоосність. Тому РЕКОМЕНДУЄМО періодично перевіряти що глушник НЕ ВІДКРУТИВСЯ.

ЗНЯТТЯ ГЛУШНИКА З ЗБРОЇ.
УВАГА!!! Ні коли не прикріплюйте, затягуйте і не знімайте глушник з зарядженого зброї!
Від’єднайте магазин, видаліть патрони з затвору, візуально переконайтесь у відсутності
боєприпасів в затворі зброї.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!! Після стрільбі глушник може стати небезпечно гарячим (до 300 ° С), що може викликати серйозний опік при контакті або запалити легко займистий матеріал. Тому при знятті гарячого глушника використовуй захисні рукавички, виготовлені зі спеціального жароміцного матеріалу. після
цього дотримуючись обережності відкрутить глушник від ствола зброї.
НЕДОТРИМАННЯ ЦИХ ПРАВИЛ МОЖЕ призвести до серйозних фізичні травми !!!

Залишити відповідь