ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

- Важливо знати, Статті

Ця інформація важлива для вашої безпеки і може вплинути на ваші законні права і обов’язки. Недотримання цієї рекомендації і попереджень, що містяться в цьому документі, і їх недотримання може привести до серйозних травм для вас або оточуючих, пошкодження зброї і глушника або пошкодження інших об’єктів поблизу.

ТМ ASTUR не несе відповідальності за збитки, травми або будь-яку юридичну відповідальність, зазнану прямо або побічно в результаті використання цього продукту. Користувач завжди повинен дотримуватися безпечні і законні методи, включаючи, крім іншого, ті, які викладені в цьому документі.

Цей документ і всі інші документи можуть бути змінені на розсуд TM ASTUR. Використовуючи наші продукти, ви погоджуєтесь із тим, що уважно прочитали цю відмову від відповідальності та попередження, а також що ви розумієте і погоджуєтеся дотримуватися наведених тут положення та умови. Ви погоджуєтеся з тим, що несете повну відповідальність за свою поведінку при використанні цього продукту і за будь-які його наслідки. Ви погоджуєтеся використовувати цей продукт тільки в належних цілях і у відповідності з усіма застосовними законами, правилами і положеннями, а також усіма умовами, запобіжними засобами, практиками і керівними принципами безпечного поводження зі зброєю.

Первісна установка глушників ASTUR завжди повинна виконуватися досвідченим і компетентним зброярем, навіть якщо у гвинтівки вже є дулова різьба заводського виготовлення. Різьба і буртик повинні мати гладку поверхню і повинні входити в контакт з глушником, щоб його можна було вільно нагвинчувати, але без надто помітного теліпання, перш ніж він буде щільно прикручений до буртику.

Глушники ASTUR спроектовані з невеликим зазором між кулею і внутрішнім прохідним отвором, щоб досягти максимально можливої ​​ефективності глушника. Тому важлива точна нарізка різьблення дульного зрізу ствола. Центральна лінія глушника повинна бути повністю співвісною осі ствола. Первісна установка глушника повинна виконуватися і перевірятися кваліфікованим і компетентним зброярем для забезпечення необхідної точності. Гарантія виробника не поширюється на пошкодження, які викликані неточною установкою глушника.

Переконайтеся, що ви використовуєте глушник, розроблений для вашого калібру, переконайтеся, що глушник розроблений і схвалений для цього. Якщо у вас є сумніви, надішліть нам електронного листа і запитайте. Самозбірні патрони слід використовувати з обережністю – їх не можна заряджати більш “гарячими” навесками пороху, ніж стандартні патрони. “Перезарядженний” і “ослаблений” патрон може вийти з ладу, що може привести до пошкодження вашого глушника і зброї,або пошкодження інших об’єктів поблизу.

Перед використанням переконайтеся, що глушник щільно прикріплений до ствола. Завжди перевіряйте глушник на наявність пошкоджень, а також на предмет того, щоб різьблення, поверхні і упори були чистими і гладкими. Після закінчення стрільби зніміть глушник і дайте йому охолонути, перш ніж покласти його в сумку для гвинтівки або подібний чохол. Ніколи не стріляйте з дуже розпеченного глушника. Різні глушники можуть впоратися з різною кількістю пострілів без зупинки, перш ніж конструкція опиниться в небезпеці. В якості загальних запобіжніх заходив ми настійно рекомендуємо вам робити не більше 5 пострілів підряд, потім чекати доки глушник охолоне.

Технічне обслуговування важливо з міркувань безпеки:
недотримання інструкцій з технічного обслуговування може призвести до корозії, яка може незворотнє зашкодити стволу і компонентам всередині глушника. Це може привести до поломки і поставити під загрозу безпеку!

Під час стрільби всередині глушника утворюється конденсат, який, крім інших з’єднань, містить аміак. Ми рекомендуємо знімати глушник відразу після використання і завжди перед упаковкою зброї для транспортування. НІКОЛИ не зберігайте гвинтівку з прикріпленим глушником.

Після використання зберігайте глушник в теплому і сухому місці, де повітря може вільно проходити через нього, щоб конденсат міг випаруватися. Коли глушник висохне, нанесіть трохи легкого масла. Слідкуйте, щоб різьблення глушника і гвинтівки була чистою і злегка змащені маслом.

Залишити відповідь