Всі глушники виробництва ТМ ASTUR не вимагають особливого догляду і обслуговування. Процес чищення досить простий і не вимагає особливих навичок.
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ – при чищенні приладів нашого виробництва ми НЕ РЕКОМЕНДУЄМО використовувати шомпол з різними насадками, щоб уникнути пошкодження центрального каналу у внутрішніх перегородках приладу. Хоча вони можуть бути покриті деякою кількістю порохового нагару і виглядати брудними. Це є номральним і не шкодить роботі приладу.
Слід звернути увагу на чистку поверхонь внутрішніх камер (в данному випадку мова йде про розбірні глушники). Для очищення внутрішніх камер і корпусу розбірних приладів необхідно за допомогою спеціального ключа відкрутити передню кришку приладу, вийняти всі внутрішні перегородки.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ – після того, як викручена передня кришка, необхідно очистити від нагару різьблення як на кришці, так і на корпусі приладу і змастити її невеликою кількістю будь-якої високотемпературної змазки.
Після того, як Ви очистили внутрішні камери приладу від нагару, НЕОБХІДНО протерти їх легким шаром збройового масла і витерти насухо. Також слід звернути увагу на очищення від нагару різьбової (посадочної) частини глушника.
Після цього можна приступати до збирання глушника.
Догляд за зовнішньою поверхнею глушника повинен бути таким же, як у будь-якої вогнепальної зброї. Протріть легким шаром збройового масла, щоб очистити, відновити і захистити зовнішню поверхню наших глушників.
Ми рекомендуємо проводити таку чистку глушників кожні 250-300 пострілів.
Крім того, ми РЕКОМЕНДУЄМО після кожного використання продувати глушник стисненим повітрям. Це сбереже внутрішні поверхні сухими, а також видалить незгорілий порох, нагар і т.п..
Подібний метод чистки ми рекомендуємо і для приладів серії WASP. Дані глушники виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі, мають систему газоскиду і не вимагають особливого догляду.
При використанні хімічних розчинників при чищенні глушників нашого виробництва ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ – що будь-який, обраний вами розчинник, безпечний для матеріалу, з якого зроблений ваш глушник.
УНИКАЙТЕ – розчинників, що містять аміак (Hoppes 9 і багато інших – подібні очисники) при очищенні алюмінієвих глушників.
Ми також НЕ РЕКОМЕНДУЄМО використовувати при чишенні наших глушників чистячи засоби на водній основі.
При бажанні ви можетеприготувати рідину для очищення глушника і самостійно. Для цього необхідно взяти рівні частини мінерального спирту, ацетону, керосину і рідини для автоматичних коробок передач.
Для чищення сталевих (нерозбірних приладів), а також окрем частин розбірних приладів, ви можете занурити їх у данну рідину. Замочить їх на 24-28 годин, виймить і дайте стекти. Після того, як стече вся рідина, продуйте глушник стислим повітрям.
Дотримання наших рекомендацій по догляду за глушниками дозволить Вам тривалий час використовувати їх з максимальною віддачею.