Глушник Н9 для пістолетів

- Статті

З 2016 року наша компанія почала серійно виробляти глушники для пістолетів з рухомим стволом (система замикання Browning-Petter-SIG) і калібром 9х19 і 9х21.

За основу конструкції приладу був узятий глушник GEMTECH. Прилад складався з двох частин: бустера і власне глушника і був майже повним аналогом оригіналу (були змінені габарити, зовнішній дизайн і трохи змінена внутрішня конструкція корпусу глушника).

Нами даний прилад виготовлявся в двох варіантах: повний (всередині 6 камер) і коротка CQB версія (всередині 4 камери).

В ході експлуатації даних приладів (на деяких з них був настрел більше 3000 пострілів), було виявлено ряд технічних недоліків, одним з яких була ненадійність бустера при великому Настріл! Різьбова частина бустера, так званий пістон (це та частина, яка накручується на стовбур), виготовлялася з нержавіючої сталі, а корпус бустера з легкосплавного матеріалу (авіаційний алюміній Д16) і при певному Настріл (за нашим досвідом вже після 1000 пострілів), пістон починав робити наклеп в корпусі бустера. Це, в результаті, приводило до зниження надійності приладу. Крім того, дуже часто при використанні дозвукового патрона не вистачало “ходу” регулювання жорсткості пружини в бустері і автоматика пістолета починала працювати некоректно.

У зв’язку з усіма перерахованими вище причинами, нашою компанією було прийнято рішення зняти з виробництва дану модель глушника і був розроблений принципово новий прилад Н9 (Happy Nine).
Даний глушник не є копією жодного іншого приладу.

Глушник має вбудований бустер, який витримує значний настрел і не вимагає регулювань пружини при переході з надзвукового на дозвуковій патрон.

Крім того нами були перероблені внутрішні камери глушника: їх конструкція була посилена (для збільшення ресурсу роботи) і змінена фрезерування камер, що значно поліпшило шумозаглушення.

Відмова від бустера, як від окремої деталі, дозволило збільшити кількість внутрішніх камер до 7, без зміни габаритів приладу, що теж позитивно вплинуло на рівень шумозаглушення.

Всі легкосплавні деталі приладу проходять процес хімічного анодування, що значно збільшує їх термін служби.

Прилади виготовляються під всі стандартні види різьблень на стовбурі.

Залишити відповідь