Глушники серії SHORT для карабінів на базі АКМ і AR 15

- Статті

Нашою компанією в 2018 р розроблена, випробувана і випущена в продаж нова лінійка саундмодераторів серії SHORT для мисливських, цивільних і спортивних карабінів на базі автомата Калашникова в калібрі 7.62х39, 5.45х39 і карабінів на базі AR 15 в калібрі 223 Rem.

Нові прилади крім більш компактних розмірів (довжина 180мм.) І нового зовнішнього дизайну, зазнали конструктивні зміни. Перш за все вони стали повністю розбірними.

Що це означає і для чого це потрібно?

Це означає, що за допомогою спеціального ключа можна викрутити передню кришку приладу і отримати доступ до внутрішніх камер.

Це необхідно для можливості обслужити прилад: вийняти повністю внутрішні камери і провести їх повну очистку від нагару, що значно збільшить термін служби глушника. Крім того, передня кришка саундмодераторів виконує роль компенсатора для внутрішніх камер, тому якщо раптом в процесі експлуатації збільшиться зазор між внутрішніми камерами і з’явиться «деренчання» всередині корпусу – його можна буде легко усунути, підібгавши передню кришку. Крім цього, при пошкодженні внутрішніх камер можна легко зробити ремонт глушника, замінивши пошкоджені внутрішні деталі.

У нових глушники серії SHORT завдяки розрахунками руху потоку газів і численним практичним випробуванням, досягнута висока зниження рівня звуку пострілу. Це дозволяє нам заявити, що глушники нової серії за своєю ефективністю перевершують дуже багато як вітчизняні, так і зарубіжні аналоги. Фактично звук від пострілу набагато тихіше «брязкоту» затвора в карабіни на базі автомата Калашникова. При пострілі вертикально вгору стрілок чує тільки звук від затвора, при пострілі уздовж поверхні в сторону мішені, стрілок чує звук від кулі, яка рухається з надзвуковою швидкістю.

Серед стрільців дуже популярно порівняння звуку пострілу з автомата Калашникова калібру 7.62х39 з пострілом з дрібнокаліберної гвинтівки. Спеціально для відповіді на питання << З глушником постріл голосніше чи тихіше мелкашки? >> ми провели тестові стрільби і зняли для Вас оглядове відео.

Глушники серії SHORT не призначені для стрільби в автоматичному режимі, але дозволяють вести темпову стрілянину.

При розбиранні приладу важливо запам’ятати правильне розташування внутрішніх камер. При збірці необхідно щільно закручувати передню кришку приладу.

Не щільно закручена передня кришка може привести до пошкодження саундмодераторів !!!

При чищенні приладу ми не рекомендуємо використовувати агресивні чистячі засоби, нейтральне збройова масло буде ідеальним.

На все саундмодератори серії SHORT наша компанія надає гарантію один рік або 2000 пострілів.

Залишити відповідь