Розбірні глушники від компанії ASTUR

- Статті

Всі глушники від компанії ASTUR є розбірні.

Це означає що при необхідності прилади можна розібрати для чищення та обслуговування. Для розбирання приладу треба викрутити передню кришку за допомогою спеціального ключа.

Ключ затискається в лещата нижньої (квадратної) частиною, після цього глушник вставляється передній кришкою в верхню (восьмигранну) частину ключа. Передня кришка щільно закручена. Для того щоб її викрутити, необхідно докласти певних зусиль.

При збірці необхідно стежити потім щоб передня кришка була щільно закручена, так як вона виконує роль компенсатора для внутрішніх камер приладу.
Нещільно закручена кришка може привести до пошкодження модератора.

Корпус і внутрішні камери саундмодераторів проходять процес електрохімічного анодування, що значно збільшує термін їх служби. Зовні корпус пофарбований термостійкої запікаємо фарбою.

Ми не рекомендуємо застосовувати для чищення саундмодераторів SHORT рідин, що містять в своєму складі хімічні розчинники.

При використанні саундмодераторів в несприятливих погодних умовах, таких як: дощ, туман, різкі перепади температури, рекомендуємо просушити прилад (допускається його продув за допомогою повітряного компресора) для видалення з корпусу приладу рідини (вода, конденсат). Це захистить заунмодератор від корозії і окислення.

Залишити відповідь