Основні відмінності глушників SPEAR

- Статті

Компанія ASTUR почала виробництво і продаж нових глушників для зброї (саундмодераторів, silencer, suppressor) SPEAR.

Основними відмінностями нових глушників SPEAR є:
1). Захід на ствол карабіна на 100 мм.
2). Наявність у пристрої глушника оригінальної системи попереднього розсічення газів.
3). Класична дев’яти камерна схема пристрою.

У чому переваги глушника який заходить на ствол карабіна?
Перш за все це дозволяє значно збільшити внутрішній об’єм саундмодераторів, що позитивно впливає на якість зниження рівня звуку пострілу, але при цьому габарити зброї з встановленим глушником не збільшуються набагато.
Так наприклад: стандартний глушник ASTUR має загальну довжину 210 мм., відповідно при установці на стволі карабіна, зброя подовжується на 210 мм.
При використанні нового саундмодераторів SPEAR загальна довжина зброї після установки глушника збільшиться всього на 180 мм. і це при загальній довжині глушника – 280 мм.
Це означає: що встановлюючи на стовбур карабіна глушник набагато більшого обсягу Ви отримуєте менше збільшення габаритів зброї.
Крім цього: при більшій вазі глушник SPEAR (його вага 680г.) за рахунок заходу на ствол, змінить баланс зброї рівно на стільки, на скільки б він змінився з стандартним глушником ASTUR (його вага 510 г.).

Що конструктивно з себе представляє інтегрований глушник?
Фактично це велика перша розширювальна камера, в яку потрапляють практично всі порохові гази, що вириваються з ствола після пострілу.
Іншими словами: після пострілу порохові гази спочатку заповнюють об’єм великий першої камери, а тільки потім починають рух через основні робочі елементи саундмодератора.
Така схема розподілу газів дозволяє більш ефективно компенсувати різницю в тиску між пороховими газами і атмосферним тиском, а це значить – більш ефективне зниження рівня звуку пострілу.
Оригінальна система попереднього розсічення газів направляє основний потік порохових газів в першу камеру розширення і перешкоджає їх потраплянню в основну робочу частину модератора відразу за кулею. Таким чином після пострілу порохові гази не “обганяють” кулю (ми не стверджуємо що всі гази відсікаються повністю, але можемо стверджувати, що відсікається їх значна частина).

Всі перераховані вище фактори дозволяють нам стверджувати що: глушники (саундмодератори, silencer, suppressor) SPEAR від компанії ASTUR перевершують багато глушники виготовлені за “класичним” схемами і представлені на ринку України.

На фото стандартний глушник ASTUR встановленний на карабин AR 15

Нижче на фото карабін AR 15 с встановленним глушником SPEAR

Залишити відповідь