Компанія ASTUR – MANAGES SILENCE – УПРАВЛЯЄ ТИШЕЮ

- Статті

Сучасні глушники, або вірніше саундмодератори (silencer, suppressor), являють собою складні дульні пристрої, призначені для значного зниження рівня звуку пострілу з вогнепальної зброї.
Говорячи – << значного >> – ми не перебільшуємо.
Зазвичай в технічному описі глушників (саундмодераторів, silencers, suppressors) вказують: << знижують звук пострілу на 24 dB – 30 dB, що відповідає 50% – 60% звуку пострілу без глушника >>.
Насправді це порівняння є досить умовним. Насправді зниження рівня звуку пострілу з карабіна на 30 dB означає що він став тихіше в десятки разів.
Фактично глушник не тільки знизив звук пострілу до рівня безпечного для стрілка, але і прибрав його на стільки, що стрілок чує тільки звук від кулі, що летить з надзвуковою швидкістю.

Крім зниження рівня звуку пострілу, сучасні глушники (саундмодератори, silencer, suppressor) ASTUR значно знижують віддачу при пострілі і фактично повністю прибирають спалах.
Всі вище перераховані фактори роблять комфортною стрілянину з вогнепальної зброї практично будь-якого калібру: 9mm, .308, .300, .338, 50 і т.д.

Компанія ASTUR займається розробкою та виготовленням високоякісних і сучасних глушників (саундмодераторів, silencer, suppressor) починаючи з 2012 року.
Весь цей час ми не стоїмо на місці. Конструкція наших глушників постійно вдосконалюється і покращується.

Крім поліпшення технічних характеристик наших саундмодераторів, ми ми постійно працюємо над дизайном і зовнішнім виглядом нашої продукції.
Без удаваної скромності ми можемо стверджувати, що глушники виробництва ASTUR є одними з кращих серед всіх саундмодераторів, вироблених на території України.

Компанія ASTUR виробляє глушники (саундмодератори, silencer, suppressor) для карабінів практично всіх калібрів, починаючи від 22LR і закінчуючи такими калібрами як 50 BMG і 14,5 × 114 мм ..
Крім глушників для напівавтоматичних карабінів і гвинтівок з поздовжньо-ковзаючим затвором, нашою компанією ASTUR розроблені і випускаються глушники для короткоствольної нарізної зброї (пістолети) з рухомим і нерухомим стволом. Дані саундмодератори розраховані на роботу як з дозвуковим, так і надзвуковим патроном. Глушники для пістолетів з рухомим стволом (наприклад Glock) мають систему компенсації (так званий бустер) для забезпечення надійної роботи механізму перезарядки.

Вся продукція компанії ASTUR має гарантійне та післягарантійне супровід.
Термін гарантії на вироби: один рік або 2000 пострілів.

Фахівці нашої компанії готові проконсультувати Вас з будь-якого питання, пов’язаного з технічними характеристиками та експлуатацією продукції нашої компанії.
Ми допоможемо Вам вибрати глушник (саундмодераторів, silencer, suppressor) найбільш підходящий для Вашого карабіна і завдань, що стоять перед Вами (спорт, полювання і т.д.).

Компанія ASTUR виготовляє інтегровані глушники за індивідуальними замовленнями.
Це глушники з заходом на ствол карабіна.
Дані саундмодератори мають характеристики вибрані індивідуально замовником (габарити, захід на стовбур, ефективність зниження звуку пострілу, колір глушника) і виготовляються за розмірами карабіна замовника.

Ми виготовляємо комплекти ДТК-адаптер + глушник для гвинтівок без різьби на стволі, що дозволяє захистити слух стрілка навіть тоді, коли заводом виробником зброї не передбачена можливість установки на ствол карабіна дульних пристроїв.

Ми накопичили великий досвід за весь час роботи і готові поділитися ним з нашими клієнтами.
Ми раді допомогти кожному стрілку зробити стрілянину з його улюбленого карабіна ще більш комфортною і приємною.

Девіз нашої компанії: ASTUR – MANAGES SILENCE, що означає – УПРАВЛЯЄ ТИШЕЮ.
Ми хочемо щоб ви керували ТИШЕЮ разом з ASTUR.

Залишити відповідь