Глушник ASTUR для автомата Калашнікова

- Статті

Глушник ASTUR з різьбою 14х1 LH (різьба метрична, ліва).

Глушник або саундмодератор для автомата Калашникова калібру 7.62х39 і цивільних карабінів на його основі ФОРТ, МАЯК, САЙГА.

Глушник ASTUR знижує звук пострілу від 24 dB до 29dB що приблизно на 55% – 65% нижче, ніж звук пострілу штатним патроном з карабіна без приладу. Всі силові елементи (які мають основне навантаження) виконані з неіржавіючої сталі, корпус виконаний з D16T. Корпус глушника забарвлений термостійкої запікаємо фарбою.

Внутрішній устрій модератора це класична прямоточная семікамерний схема з оригінальним пристроєм попереднього розсічення газів. Така схема пристрою глушника дозволяє домогтися максимальних показників зниження рівня звуку пострілу з автомата Калашнікова. Крім того, саундмодератор прибирає спалах від пострілу практично повністю. Різьбова частина саундмодераторів зроблена так, що б при накручування на автомат він не утикався в колодку мушки, так як при цьому може виникнути перекіс глушника, а упирався в зріз ствола карабіна. Тільки така схема установки модератора дозволяє встановлювати його на автомат Калашнікова з мінімальними перекосами. Різьбова частина глушника має виїмки для штатного фіксатора автомата АКМ.

Компанія ASTUR почала виробляти глушники для карабінів на базі АК калібром 7.62х39 з 2012 р .. За цей час конструкція саундмодераторів постійно вдосконалювалася, що дозволяє сказати – глушник ASTUR один з кращих глушників для автомата Калашнікова вироблених на Україні.

Глушник призначений, в основному, для використання цивільними стрілками (спорт, полювання), і не призначений для використання в автоматичному режимі стрільби, але прекрасно витримує одиночну стрільбу в швидкому темпі (до чотирьох повних магазинів). У комплект до глушника входить спеціальний Підсумок для зберігання і перенесення.

Глушник ASTUR 7.62 для АК не вимагає особливого догляду і постійної чистки.
Більш того, не дивлячись на те, що глушник розбірний, ми НЕ РЕКОМЕНДУЄМО займатися його розбиранням без особливої ​​необхідності.

На кожен прилад поширюється гарантія: один рік або 2000 пострілів.
Компанія ASTUR це об’єднання людей, захоплених стрілецьким спортом, які активно використовують і постійно вдосконалюють свою продукцію. Тому, грунтуючись на своєму, досить великому досвіді, ми готові відповісти на будь-яке питання, пов’язаний з глушниками. Зателефонуйте нам і ми проконсультуємо Вас і допоможемо вибрати і купити глушник найбільш підходящий для вашого зброї і завдань, що стоять перед Вами (спорт, тренування, полювання).

ВИДЕО ОГЛЯД глушника ASTUR 

Залишити відповідь